تغذیه

تغذیه


متخصص تغذیه شخصی است که در زمینه مواد غذایی و تغذیه دانش و تخصص دارد . متخصصین تغذیه در انتخاب غذای مناسب ، تدوین برنامه غذایی به بیماران کمک می کنند و برای مصرف غذاهایی که برای سلامت هر بیمار لازم است توصیه های لازم را می دهند. متخصصین تغذیه رژیم و عادات غذایی فعلی شخص را بررسی می کنند ، به بیمار در مورد عادات صحیح تغذیه ای آموزش می دهند ، تاثیر برنامه غذایی بیمار را پیگیری میکنند تا مطمئن شوند که برنامه غذایی تجویز شده موثر بوده است و گزارشی از نتایج درمان تهیه می کند تا بتواند روند درمان را ثبت کند.

متخصصین تغذیه معمولا تغذیه افرادی که بیماری ها یا شرایط خاص دارند را تحت نظر می گیرند تا به آن ها در انتخاب برنامه غذایی مناسب برای شرایط ویژه ای که دارند کمک کنند و روند درمان را تسریع بخشند، بیماران دیابتی و بیمارانی که تحت معالجه شیمی درمانی قرار دارند مثال هایی از این موارد هستند. در صورتیکه بدنبال روش طبیعی برای چاق شدن صورت بدون اضافه شدن وزن هستید ، می توانید با متخصص تغذیه مشورت نمایید .

رژیم غذایی دوران بارداری :

با دریافت رژیم بارداری نیازهای مادر و جنین در حال رشد مشخص میشود و از این رو در حفظ سلامت مادر و فرزند تلاش میشود ، از طرفی رژیم دوران بارداری از افزایش وزن بعد از زایمان نیز جلوگیری مینماید .

لاغری موضعی و مطمئن :

لاغری موضعی کمک میکند تا به راحتی بتوانید بافت های چربی اضافی در شکم و پهلو ها و یا سایر اندام هارا تخلیه کنیدو به یک اندام زیبا و ایده آل برسید . البته نیاز است تا بعد از جراحی از یک رژیم تثبیت کننده برای جلوگیری از چاقی مجدد استفاده نمایید .

رژیم غذایی دیابت :

بسیاری از بیماران دیابتی از محدودیت های تغذیه ای رنج میبرند ، با دریافت رژیم مخصوص افراد دیابتی میتوانید از غذاهای متنوع و مفید برای مبارزه با دیابت استفاده کنید تا علاوه بر جلوگیری از افزایش دیابت در جهت درمان و بهبود آن تلاش نمایید .

دریافت مشاوره تغذیه  :

متخصص تغذیه شما را در حفظ یک اندام ایده ال کمک خواهد کرد.پزشک تغذیه نیاز های جسمی بدن شمارا آنالیز نموده و یک رژیم صحیح و اصولی برای شما در نظر میگیرد ، این رژیم ممکن است وزن شمارا کاهش دهد ، افزایش دهد و یا تثبیت کند.